رئیس اداره جهاد کشاورزی جوین:

محدودیتی در پرداخت تسهیلات آبیاری تحت فشار نداریم

رئیس اداره جهاد کشاورزی جوین با ابراز نگرانی از افت سطح آب های زیر زمینی در شهرستان گفت: برای حفظ منابع آبی شهرستان، هیچ محدودیتی در بخش پرداخت تسهیلات آبیاری تحت فشار نداریم .
محدودیتی در پرداخت تسهیلات آبیاری تحت فشار نداریم

علیرضا هاشم آبادی رئیس اداره جهاد کشاورزی جوین در گفت و گو با آل نور اظهار داشت:با توجه به وضعیت خشکسالی  و کاهش سطح آب سفره های زیر زمینی در شهرستان ، باید به نحوه استفاده از این آب ها بسیار دقت کنیم ، چراکه که تمام امور اقتصادیی این شهرستان بر مبنای کشاورزی است و در صورت تشدید بحران آّب مشکلات بسیاری  برای مردم به وجود می آید.

وی افزود: در حال  حاضر شرایط بسیار مناسبی هم به لحاظ تسهیلات و به لحاظ اعتبارات بلا عوض در بخش آب و خاک فراهم شده است که توصیه می کنیم کشاورزان از این فرصت استفاده کنند.

هاشم آبادی تصریج کرد: برای حفظ منابع آبی شهرستان، هیچ محدودیتی در بخش پرداخت تسهیلات آبیاری تحت فشار نداریم .

رئیس اداره جهاد کشاورزی جوین با اشاره به پرداخت تسهیلات برای احداث گلخانه ، بیان داشت:  با پرداخت اعتبارات با کارمزد ۶ درصد شرایط ایده آلی برای احداث گلخانه در شهرستان فراهم شده است  که به کشاورزان  و به ویژه به فراغ التحصیلان بخش کشاورزی توصیه میکنیم از این اعتبارات استفاده کنند.

هاشم آبادی ادامه داد: در یخش ماشین آلات و برای تجهیز و به روز کردن ناوگان بخش کشاورزی ، هم تسهیلات به قدر کافی موجود است.

وی یادآور شد: در بخش دام سبک ، شهرستان شرایط خوبی دارو د تسهیلات مناسبی هم فراهم شده که مردم می توانند از آن استفاده کنند.

هاشم آبادی در پایان گفت: افرادی که قصد دارند تسهیلات دریافت کنند  و مجوز فعالیت گرفتند  در سامانه کارا ثبت نام کنند  و طرح های خود را ارائه دهند .

 ایمیل مستقیم : info@alenoor.ir         سامانه پیامک :  به زودی ...

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی آل نور»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *