کاهش ۲۰درصدی ماموریت‌های آتش‌نشانی در چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد با اشاره به انجام ۳۸۱ عملیات آتش‌نشانی در سال‌جاری، گفت: ماموریت‌های آتش‌نشانی در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد کاهش یافته است.

کاهش ۲۰درصدی ماموریت‌های آتش‌نشانی در چهارمحال و بختیاری

عنایت الله راهنورد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، با اشاره به اینکه چارت سازمانی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ۱۲۲ نفر است، گفت: در حال حاضر سازمان آتش‌نشانی با یک دوم این تعداد نیرو در پنج ایستگاه مشغول فعالیت و خدمات‌رسانی است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهرکرد در ادامه افزود: با توجه به وضعیت موجود کمبود ۶۰ نیرو در بخش عملیاتی مشهود است.

وی با اشاره به اینکه در ۴ ماهه نخست سال جاری ۳۸۱ عملیات توسط سازمان آتش‌نشانی انجام شده است، بیان کرد: از این تعداد عملیات، ۹۴ مورد اطفای حریق و ۲۸۷ مورد امداد و نجات بوده است.

راهنورد اضافه کرد: متاسفانه حوادث چهار ماهه نخست امسال سبب فوت هشت تن از شهروندان و ۷۰ مورد مصدومیت شده است‌.

رئیس‌ سازمان آتش‌نشانی شهرکرد با تاکید بر اینکه در مدت مشابه سال گذشته یک هزار و ۶۰ مورد عملیات توسط نیروهای آتش‌نشانی صورت گرفته است که ۹۰۴ مورد امداد و نجات و ۱۸۵ مورد اطفای حریق بوده است، تصریح کرد: تعداد حوادث امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۰ درصد کاهش یافته است.

پایان پیام/ ۶۸۰۴۰

دیدگاهتان را بنویسید