اهدای شادباش به زوج جوان مسجدی در ساری زیر سایه غدیر

مدیر کانون فرهنگی هنری امام علی (ع) ساری با اشاره به برگزاری سی‌وششمین مرحله طرح توزیع احسان با محوریت شهدای سید شهر در روز عید غدیر، از اهدای شادباش به زوج جوان مسجدی خبر داد.

اهدای شادباش به زوج جوان مسجدی در ساری زیر سایه غدیر

به گزارش آل نور از ساری، محمدعلی نیرین در سی‌وششمین مرحله طرح توزیع احسان با محوریت شهدای سید شهر ساری، اظهار کرد: همزمان با عید غدیر خم، عید ولایت و امامت، خیریه ۱۱۰ کانون فرهنگی و هنری امام علی (ع) مسجد امیرالمومنین (ع) کوی طبرستان ساری با تأسی از مولای متقیان امام علی (ع) با شرکت تنی چند از مادران شهدا علاوه بر برپایی مراسم باشکوه جشن غدیر را به اجرا در آورد.

وی با اشاره به حضور یک زوج جوان مسجدی در این مراسم افزود: با حضور امام جماعت مسجد به همت کانون فرهنگی و هنری زوج جوان مسجدی ضمن شادباش شروع زندگی مشترک هدیه‌ای تقدیم شد.

نیرین اعلام کرد: در این مرحله از توزیع احسان سبدهای معیشتی به ارزش ریالی ۳۳۰ میلیون تومان برای ۱۵۰ خانواده زیر پوشش توسط رابطان انجام شد.

مدیر کانون فرهنگی هنری امام علی (ع) ساری اعلام کرد: سبد این مرحله شامل اقلامی همچون؛ برنج، مرغ، گوشت، روغن، قند، چای، نخود، لوبیا، عدس، لپه، ماکارونی، سویا، پنیر ،حلوا شکری، سیب زمینی و پیاز بود.

وی با اشاره به حضور میثم معافی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران در این مراسم تاکید کرد: مرام مولا، یکی از اعمال ارزشمند در این زمان را گره‌گشایی از نیاز نیازمندان است. پایان پیام/۸۶۰۴۸/م

دیدگاهتان را بنویسید