اعلام زمان و مسیر راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در یزد

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد گفت: ویژه برنامه دهه فجر در استان یزد رأس ساعت 9:30 صبح روز 22 بهمن از میدان آزادی آغاز و تا حسینیه امیرچقماق ادامه خواهد داشت.

اعلام زمان و مسیر راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در یزد

به گزارش آل نور در یزد، سعید رستگاری صبح امروز در جلسه هماهنگی مراسم ۲۲ بهمن استان با تاکید بر اهمیت برگزاری هرچه باشکوه تر چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در این روز ملت ایران از زیر یوغ استکبار جهانی رهایی یافت و با رهبری امام امت حکومتی الهی برخواسته از رای و نظر مردم شکل گرفت.

وی افزود: متاسفانه کرونا در دو سال گذشته مانع برگزاری راهپیمایی در این یوم الله شد که این موضوع شوق مردم را نسبت به این حرکت عظیم، چندین برابر کرده و ملت رشید ایران اسلامی را آماده خلق حماسه‌ای دیگر کرده است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد خطاب به دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد: تمام نهادها و دستگاه‌ها باید تلاش مضاعفی در این زمینه داشته و بستر را جهت حضور گسترده مردم در جشن بزرگ یوم الله ۲۲ بهمن فراهم نمایند.

رستگاری در خصوص مسیر راهپیمایی امسال نیز گفت: در شهر یزد‌ مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال از میدان آزادی، خیابان فرخی، میدان شهید بهشتی، خیابان امام خمینی (ره) و حسینیه امیر چقماق در نظر گرفته شده است.

وی با بیان این که ویژه برنامه دهه فجر در شهر میراث جهانی یزد از ساعت ۹:۳۰ صبح روز ۲۲ بهمن آغاز می شود، تصریح کرد: از عموم مردم ولایی استان به ویژه خانواده های معزز شهدا و ایثارگران برای حضور باشکوه در این جشن ملی دعوت می‌شود.

پایان پیام/الف

دیدگاهتان را بنویسید