امام جمعه بخش عطاملک جوین:

دولتمردان باید اولین اولیت خود را حل مسائل اقتصادی قرار دهند

امام جمعه بخش عطاملک جوین گفت: دولتمردان باید اولین اولیت خود را حل مسائل اقتصادی قرار دهند و در این قضیه ، اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنند.
دولتمردان باید اولین اولیت خود را حل مسائل اقتصادی قرار دهند

به گزارش آل نور، حجت الاسلام علی اصغر ابراهیمی فرد امام جمعه بخش عطاملک جوین  در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: هبر انقلاب در سخنرانی خود در خراسان شمالی  سبک زندگی اسلامی را در سه گزینه  خردمندی، اخلاق و قانون برشمردند.

 

وی با تشریح سبک زندگی اسلامی افزود: امروز متاسفانه زندگی ها تجملاتی شده و این  رویه با تقویت روحیه انقلابیگری باید اصلاح شود.

امام جمعه بخش عطاملک جوین تصریح کرد: ،  در حال حاضر آما ر طلاق و بزهکاری در شهرستان ما بسیار بالا بوده و  در استان در رده اول است، ومردم تلاش کنند تا این رویه از بین برود.

 

حجت الاسلام ابراهیمی فرد در ادامه با اشاره اهمیت حل مشکلات اقتصادی مردم ، بیان داشت: دولتمردان باید اولین اولیت خود را  حل مسائل اقتصادی قرار دهند و در این قضیه ، اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنند.

 

وی یادآور شد: اقتصاد مقاومتی نیاز به نوشتن کتاب و مفاله ندارد و معنای مشخصی دارد ، و به معنای استفاده از ظرفیت داخل، رشد تولید داخلی و جلوگیری از قاچاق و واردات  بی رویه است.

 

امام جمعه بخش عطاملک جوین  افزود:به عنوان مثال در همین منطقه کارخانجات مختلفی وجود دارد ، این ها باید حمایت شوند

 

حجت الاسلام ابراهیمی فرد ادامه داد: دولتمردان ما باید مشکلات معیشتی  و اقتصادی را ابا اتحاد  و همدلی حل کنند تا این امیدی که برای دشمن ایجاد  شده که می توانند از را اقتصادی به ما ضربه بزند را از بین ببرند.

 

وی در پایان گفت: امروز ایران در امنیت کامل به سر می برد و دشمن نمی تواند در برابر ایران کاری بکند و اگر می توانست قطعا کاری می کرد،و برگزاری این مذاکرات از ترس و زبونی آن هاست.

 

انتهای پیام/

 

 

 ایمیل مستقیم : info@alenoor.ir         سامانه پیامک :  به زودی ...

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی آل نور»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *