فرمانده انتظامی جوین اعلام کرد:

دستگیری سارق حرفه ای در جوین

فرمانده انتظامی جوین گفت: سارق حرفه ای محتویات خودرو، با ۸ فقره سرقت ، شناسایی و دستگیر شد.
دستگیری سارق حرفه ای در جوین

سرهنگ مهدی غلام زاده فرمانده انتظامی جوین با اعلام این خبر به  آل نور ، اظهار داشت: در پی یک فقره سرقت محتویات داخل خودرو در پارکینگ خودرویی بیمارستان شهر نقاب موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی محل سرقت و بررسی دوربین های مدار بسته سارق را شناسایی کردند.

غلام زاده تصریح کرد: ماموران این فرماندهی وی را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار داده و زمانی که مجددا برای سرقت به پارکینک خودرویی بیمارستان وارد شده نامبرده را دستگیر وبه مقر انتظامی منتقل کردند.

وی یادآور شد: متهم ۳۰ ساله در بازجویی های اولیه منکر هرگونه جرمی بود اما در ادامه تحقیقات در مواجهه با مستندات و ادله پلیسی به۷فقره سرقت محتویات داخل خودرو و یک فقره سرقت مغازه اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی جوین با اشاره به کشف اموال و معرفی متهم به مقام قضایی از شهروندان خواست کرد خودرو خود را به تجهیزات امنیتی و بازدارنده تحهیز کرده تا مورد دستبرد قرارنگیرند.

انتهای پیام/

 ایمیل مستقیم : info@alenoor.ir         سامانه پیامک :  به زودی ...

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی آل نور»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *