امام جمعه جوین:

کشورهای اسلامی نباید در مقابل مساله فلسطین سکوت کنند

امام جمعه جوین گفت: امروز بزگترین مساله جهان اسلام مساله فلسطین است و کشورهای اسلامی نباید در مقابل این مساله سکوت کنند.
کشورهای اسلامی نباید در مقابل مساله فلسطین سکوت کنند

به گزارش آل نور، حجت الاسلام محمد تقی دلیری پور امام جمعه جوین در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان با اشاره به فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت زینب (س) اظهار داشت: آنچه امروز ما باید از زندگی حضرت زینب(س) الگو بگیریم، عفت حضرت است.

 

وی افزود: در حدیث آمده است تا قبل از اسارت کسی ندیده بود امیرالمومنین چنین دختری دارد و نامحرمی ایشان را ندیده بود.

 

حجت الاسلام دلیری پور تصریح کرد: متاسفانه امروز می بینیم که برخی از بانوان در جامعه این مساله را رعایت نمی کنند.

 

امام جمعه جوین یادآورشد: علت بسیاری از مسائل و و مشکلاتی که امروز در جامعه پیش روی ما قرار دارد، رواج بی بندو باری است.

 

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر انقلاب، با اشاره به مسائل جهان اسلام بیان داشت: کشورهای اسلامی نباید در مقابل مسائل سایر مسلمانان سکوت کنند که متاسفنه امروز بسیاری سکوت کرده اند.

 

امام جمعه جوین ادامه داد: امروز بزگترین مساله جهان اسلام مساله فلسطین است.

 

حجت الاسلام دلیری پور افزود: امروز متاسفانه می بینیم بسیاری ازکشورهای اسلامی در مقابل مساله فلسطین چه کرده اند ، به جای اینکه به ملت فلسطین کمک کنند با دشمن فلسطین همقدم شده اند.

 

امام جمعه جوین تصریح کرد: مسلمانان باید در فضای مجازی در مقابل این همه تبلیغات سوء که علیه مسلمانان وجود دارد و دروغ هایی که آمریکا و رژیم صهیونیستی می گویند بیاستند.

 

وی یادآورشد: از جمله دروغ هایی که این ها می گویندمساله دموکراسی است، آمریکا مدعی دموکراسی است، ولی در کشور سوریه ۱۰ پایگاه نظامی تاسیس کرد و با اعتراف اخیر ترکیه چندین کامیون سلاح از مرز ترکیه برای کمک به داعش به سوریه وارد کردند.

 

حجت الاسلام دلیری پور تصریح کرد: مردم کشور ما آمریکا و اسرائیل را می شناسند اما بیشتر کشورهای دنیا آمریکا و اسرائیل را همچون فرشته نجات می دانند و ما وظیفه داریم چهره خبیث اینها را به دنیا نشان دهیم.

 

امام جمعه جوین در ادامه با اشاره به اهمیت علم آموزی در میان مسلمانان گفت: مسلمانان باید کار علمی کنند چرا که پیشرفت در هر زمینه ای منوط به پیشرفت علمی است.

 

وی افزود: برای خلرج شدن جهان اسلام از زیر سلطه باید اقتصاد مقاومتی اجرایی شود و لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی پیشرفت علمی است.

 

حجت الاسلام دلیری پور در پایان گفت:امروز کشور ما در همه زمینه های علمی پیشرفت کرده است.

 

انتهای پیام/

 

 ایمیل مستقیم : info@alenoor.ir         سامانه پیامک :  به زودی ...

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی آل نور»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *