فرمانده سپاه جوین:

امروز شاهد تشکیل بسیج در جهان اسلام هستیم/ قداست بسیج به اندیشه پاک ونیت خالص بسیجیان است

فرمانده سپاه جوین گفت: اگر چشم اندازی به تحولات دنیا و علی الخصوص به خاورمیانه بیندازیم شاهد تشکیل بسیچ در جهان اسلام هستیم.
امروز شاهد تشکیل بسیج در جهان  اسلام هستیم/ قداست بسیج به اندیشه پاک ونیت خالص بسیجیان است

به گزارش آل نور،احمد ناصری موحد فرمانده سپاه جوین صبح امروز در جمع بسیجیان اظهار داشت: هوشیاری و درایت امام و دور اندیشی امام راحل بعد از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و برملا شدن ماهیت استکباری آمریکا این حقیثقت را آشکار ساخت که احتمال مداخله و حمله نظامی آمریکا و ایادی استکبار به ایران اسلامی ناممکن نیست، بر این اساس در پنجم آذر ماه ۱۳۵۸ یعنی کمتر از یک ماه بعد ازانقلاب دوم(تسخیر لانه جاسوسی)،فرمان تشکیل بسیج را صادر کردند.

وی افزود:بسیج بادوآور خاطره عزیزترین نهاد و بزرگترین مردان تاریخ ماست،نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن یقینا از برکات و الطاف جلیله خداوند تعالی بود.

ناصری موحد با اشاره به اینکه بسیج تمام شدنی نیست و پیر و خسته نخواهد شد، گفت: نسل امروز و جوان انقلاب همان بسیجیانی هستند که اگر پای امتحان پیش بیاید نشان خواهند داد که صلح امام حسنی در کار نیست و عاشورایی دیگر تکرار می کنند.

فرمانده سپاه جوین با بیان اینکه بسیج و بسیجی بودن در حقیقت یک افتخار است، یادآورشد: هفته بسیج در واقع یک عید عمومی برای مردم است.

وی تصریح کرد: قداست بسیج و بسیجی به اندیشه پاک و نیت خالص بسیجیان باز می گردد.

ناصری موحد افزود: حضرت امام (ره)توجه ویژه ای به تشکیل بسیج در سرتاسر جهان داشتند از این رو بسیجیان باید در فکر ایجاد حکومت اسلامی در جهان باشند و این مهم شدنی است چراکه بسیج تنها منحصر به ایران اسلامی نیست.

فرمانده سپاه جوین ادامه داد: باید هسته های مقاومت را در تمامی جهان به وجود آورد و در مقابل استکبار ایستاد.

وی بیان داشت: بسیج دانشگاه شهادت و محصل درس شجاعت،همت غیرت،مردانگی و اطاعت از ولایت است.

ناصری موحد یادآورشد: اگر چشم اندازی به تحولات دنیا و علی الخصوص به خاورمیانه بیندازیم شاهد تشکیل بسیچ در جهان اسلام هستیم.

فرمانده سپاه جوین تصریح کرد: در پیامی که سردار عزت،سردار سلیمانی برای شهادت شهید حججی دادند و فرمودند:ما انتقام خواهیم گرفت و تا سه ماه دیگر پایان داعش در این کره خاکی خواهد بود.
وی در پایان گفت: در عرصه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ما نیز،به خفاشان در ظلمت و غربزده هاو آنانی که برای حل مشکلات نگاه به غرب دارند، وآنانی که نمی خواهند عزت ایران را ببینند، اعلام می کنیم، اینک فجر صادق امید و خورشید طلوع کرده و جای پا و پرواز برای فرورفتگان در ظلمت در این مملکت اسلامی وجود ندارد.

انتهای پیام/ایمیل مستقیم : info@alenoor.ir         سامانه پیامک :  به زودی ...

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی آل نور»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *