امام جمعه جوین:

دشمن از روحیه بسیجی می هراسد

امام جمعه جوین گفت: : امروز دشمنان از روحیه بسیجی می ترسند و بسیج باید این تفکر خود را حفظ کند و این مهم نیازمند استعانت از اهل بیت علیهم السلام است.
دشمن از روحیه بسیجی می هراسد

به گزارش آل نور ؛،حجت الاسلام محمد تقی دلیری پور ظهر امروز در دیدار با مسئولین شهرستان که مناسبت هفته بسیج شکل گرفت اظهار داشت: صدور انقلاب به وسیله بسیج به کشورهای دیگرصورت می گیرد، و این که یکی از برکات این نهاد مردمی است.

وی افزود: در حال حاضر بسیج به عراق، لبنان، فلسطین، سوریه و یمن صادر شده است.

امام جمعه جوین تصریح کرد: فلسطینیان که کشورشان قبل از انقلاب اسلامی اشغال شده بود بسیجی نبودند و بعد از انقلاب ما، بسیج در فلسطین هم شکل گرفت و ما روحیه بسیجی را به فلسطین و مبارزان فلسطینی صادر کردیم.

حجت الاسلام دلیری پور بیان داشت: بسیج باید همه ابعاد اسلام را فرا بگیرد و اصل برنامه بسیج هم همین است.

وی ادامه داد: صدور بسیج و برنامه بسیجی در خقیقت صدور تمام انقلاب است که این امر در حال حاضر صورت می گیرد وبه وسیله صدور بسیج، صدور تفکر اسلامی و انقلابی هم صورت خواهد گرفت.

امام جمعه جوین با اشاره اینکه شعار انقلابی گری باید با فکر و فرهنگ بسیجی تحقق پیدا کند، بیان داشت: مقام معظم رهبری فرمودند ما باید انقلابی باشیم و روحیه انقلابی را حفظ کنیم،اسوه یک انسان انقلابی امام حسین(ع) است که تمام هستی اش را در راه خداوند فدا می کند.

حجت الاسلام دلیری پور افزود: یکی از راه های اصلی و مهم که انقلابی گری را حفظ می کند و خون انقلابی را به رگ های جامعه ما تزریق می کند، تفکر بسیجی است.

وی یادآورشد: امروز در کشور ما بسیج در تمام شئون جامعه، از ادارات و صنوف تا خانه های مردم ریشه دوانده است.

امام جمعه جوین تصریج کرد: دشمن از تفکر و روحیه بسیجی می ترسد و در جلسه اخیر که وزیر خارجه آمریکا در عربستان سعودی برگزار کرده بود اظهار داشت که حشد الشعبی باید از عراق جمع شود و مشکل اخیر آنها با لبنان هم سر وجود حزب الله و تفکر بسیجی آنها است.

حجت الاسلام دلیری پور ادامه داد: در حقیقت جنگ هشت ساله را بسیج اداره کرد و پیروز اصلی جنگ تحمیلی بسیج بود و ارتش هم از آن پشتیبانی می کرد.

وی در پایان گفت: بسیج باید این تفکر خود را حفظ کند و همه ملت ما باید بسیجی بمانند و این مهم نیازمند استعانت از اهل بیت علیهم السلام است.

انتهای پیام/ایمیل مستقیم : info@alenoor.ir         سامانه پیامک :  به زودی ...

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی آل نور»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *