فرماندار جوین:

نقاب شهری که هبچ نشانه ای از شهربودن ندارد

فرماندار جوین گفت: شهر نقاب( مرکز شهرستان جوین) با وجود قدمت 23 ساله، هیچ نشانه ای از شهر بودن ندارد.
نقاب شهری که هبچ نشانه ای از شهربودن ندارد

به گزارش آل نور، حسین جمشیدی فرماندار جوین صبح امروز در مراسم معارفه شهردار نقاب اظهار داشت:خدمت به نظام و مردم برای مسئولین افتخار است و اگر این نظام فرصتی را برای خدمتگزاری به عده ای بخشیده باید از این فرصت نهایت استفاده را برای گشایش کارهای مردم ببرند.

 

وی افزود: شهرداری یک نهاد مردمی است و مردم باید بهای خدمات خود را پرداخت کنند تا شهرداری بتواند خدمات موثرتری را ارئه کند.

 

جمشیدی با قدردانی از زحمات شهردار سابق تصریح کرد: علی رغم اینکه ایشان در این شرایط سختی که در شهرداری نقاب وجود دارد  خدمات قابل توجهی را ارائه کردند، اما متاسفانه هیچ نشانی از شهر بودن در این مرکز شهرستان دیده نمی شود با وجود اینکه این شهر قدمت ۲۳ ساله دارد.

 

وی با اشاره به اینکه ۹۵ درصد ساخت و سازها در این شهر بدون پروانه انجام می شود، بیان داشت:در حوزه خدمات شهری هم اتفاقی در این شهر نیفتاده است .

 

فرماندار جوین یادآور شد: این شهر از وجود فضای سبز و اماکن تفریحی بی بهره است و با وجود اینکه  ۱۰ سال از ارتقاء جوین به شهرستان گذشته است اما هنوز یک مکان تفریحی مناسب در مرکز این شهرستان وجود ندارد.

 

جمشیدی افزود: عدم تجمیع آرامستان ها ، نبود کشتارگاه و غسالخانه از جمله مهمترین مشکلات این شهرستان حساب می شود

 

وی ادامه داد: در حال حاضر نظارت درستی بر شرکت هایی که در حوزه پسماند برون سپاری شده اند، صورت نمی گیرد و می توان گفت نزدیک به  ۲۰۰ تن زباله در این شهر وجود دارد.

 

فرماندار جوین تصریح کرد: امروز نظارت جدی بر عملکرد شورا و شهرداری یکی از مهمترین کارهایی است که باید انجام شود.

 

جمشیدی گفت: در حال حاضر در این شهرستان در استقرار ادارات و ساخت فضای اداری مشکلات زیادی وجود دارد.

 

وی یادآورشد: شهرستان جوین از لحاظ منابع اقتصادی جزو بی نظیر ترین شهر ها است و می توان از این منابع برای ایجاد شرایط مناسب برای مردم استفاده کرد.

 

فرماندار جوین بیان داشت: همچنین برای پیشرفت شهر باید از فضای محله گرایی که در این شهرستان وجود دارد عبور کنیم.

 

جمشیدی ادامه داد: امسال بالغ بر ۶۳۰ میلیون تومان از اعتبارات تملک و دارایی شهرستان در اختیار شهرداری قرار گرفت.

 

وی افزود: شهرداری خانه مردم است و امروز همکاری با شهرداری باید در دستور کار مردم و مسئولین قرار  گیرد وگرنه توفیقی در اجرای برنامه ها حاصل نمی شود.

 

فرماندار جوین اذعان داشت: دستگاه های اجرایی شهرستان مکلف هستند حق و حقوقات شهرداری را پرداخت کنند تا شهرداری بتواند از این شرایط سخت عبور کند.

 

جمشیدی در پایان گفت: از شهردارجدید  تقاضا داریم فضای همدلی و همکاری بین شورای شهر و شهرداری ایجاد کند،چرا که مهمترین مشکل شهرداری نقاب عدم اعتماد مردم به شهرداری است .

 

انتهای پیام/

 ایمیل مستقیم : info@alenoor.ir         سامانه پیامک :  به زودی ...

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی آل نور»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *