شهردار نقاب عنوان کرد:

عقد قرارداد با دانشگاه حکیم سبزوار برای تنظیم سند راهبردی شهر نقاب

شهردار نقاب گفت: برای تهیه برنامه راهبردی و عملیاتی شهر نقاب که مسیر توسعه شهر و شهرداری را مشخص می کند ، با دانشگاه حکیم شهرستان سبزوار قراردادی منعقد شده است.
عقد قرارداد با دانشگاه حکیم سبزوار برای تنظیم سند راهبردی شهر نقاب

رحمت الله محمد خواه شهردار نقاب در گفت و گو با آل نور اظهار داشت: برنامه راهبردی و عملیاتی شهر و شهرداری با چشم‌انداز ۲۵ ساله‌ای برای مشخص کردن آینده مسیر توسعه شهر و شهرداری در حال آماده‌سازی است.

 

وی افزود: در این برنامه طرح ۵ ساله برای شهرداری و برنامه ۲۰ ساله‌ای برای شهر در نظر گرفته می‌شود

 

شهردار نقاب تصریح کرد: در برنامه‌های طولانی‌تر چشم‌انداز بهتر و وسیع‌تری برای مدیران شهری و شوراها وجود دارد و این تعیین شدن اهداف از تأثیر علایق شخصی افراد می‌کاهد.

 

محمد خواه بیان داشت: سند راهبردی وضعیت فعلی را مشخص می‌کند و تعیین می‌کند با شهری که در پایان این برنامه پیش‌بینی‌شده چقدر فاصله‌داریم و هرسال چقدر پیشرفت داشته‌ایم.

 

وی یادآورشد: همچنین در این برنامه چارچوب اهداف تعیین‌شده و راهکارهای درآمدی و سه بخش عمده هزینه‌های شهرداری در بخش‌های خدمات شهری، عمرانی و اداری نیز دیده‌شده است.

 

شهردار نقاب به اشاره به اینکه این سند برای کلیه شهرها و شهرداری‌ها باید ترسیم شود ادامه داد: برای تهیه این سند به‌صورت کارشناسی با دانشگاه حکیم سبزواری قرارداد بسته‌شده است.

 

محمد خواه در پایان گفت: مرکز پژوهش‌های علوم جغرافیایی و مطالعات اجتماعی دانشگاه حکیم عهده‌دار آماده‌سازی این سند برای شهر نقاب شده است که با استفاده ازنظر کارشناسان، خرد جمعی و کارگروه‌های تخصصی برنامه راهبردی و عملیاتی انجام می شود.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

 ایمیل مستقیم : info@alenoor.ir         سامانه پیامک :  به زودی ...

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی آل نور»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *