یادداشت/

وقتی اقدام استاد به اصطلاح روشنفکر صهیونیست ها را به وجد می آورد

پس از اقدام اخیر استاد به اصطلاح روشنفکر مبنی بر خودداری از پاگذاشتن بر پرچم آمریکا و حتی رژیم صهیونیستی وجهش قهرمانانه ایشان، صهیونیست ها هم به وجد آمده و ضمن تکریم این حرکت دکتر، به وی عنوان پروفسورعنایت کرده و نوشتند: یک پرفسور ایرانی از روی پرچم ما رد نشد.
وقتی اقدام استاد به اصطلاح روشنفکر صهیونیست ها را به وجد می آورد

به گزارش  آل نور، در روزهای اخیر یک دکتر ایرانی طی یک حرکت جهشی به درجه پروفسوری نائل شد! آن حرکت عبارت بود از جهیدن از روی پرچم ایالات متحده و رژیم صهیونیستی!

 

البته این حرکت جناب دکتر برای کسانی که با مواضع و تفکرات ایشان آشنا هستند، چندان شگفت آور نبود، چرا که به گفته  خود جناب دکتر، سال ها قبل هم این حرکت را انجام داده بودند و در محافل و مجالس مختلف هم اندر ستایش آمریکایی ها  و اسرائیلی ها سخن ها رانده بودند، شخصی که از خودش به عنوان بی دین ترین شخص خانواده اش یاد می کند و می گوید مادرش همیشه می گوید برای هدایت صادق دعا کنید!

 

پس از اقدام اخیر استاد به اصطلاح روشنفکر مبنی بر خودداری از پاگذاشتن بر پرچم آمریکا و حتی رژیم صهیونیستی وجهش قهرمانانه ایشان ،صهیونیست ها هم به وجد آمده و ضمن تکریم این حرکت دکتر به وی عنوان پروفسورعنایت کرده و نوشتند: یک پرفسور ایرانی از روی پرچم ما رد نشد.

 

رسانه های هم سو با تفکر ایشان و رسانه های بیگانه هم بیکار ننشستند و زمانی که از چرایی این کار پرسیدند ،  ایشان در پاسخ علت آن را اجترامشان نسبت به پرچم آمریکا و اسرائیل عنوان کردند.

 

آری مگر می شود تکریم نکرد و احترام نگذاشت به کشوری که به تعبیر رهبر انقلاب اگر سیاهه جنایاتش علیه ایران را بنویسند یک کتاب می شود! مگر می شود تکریم نکرد رژیم غاصب کودک کشی را که سال هاست کشتن زنان و کودکان و غصب سرزمین هایشان به یک سرگرمی برایش تبدیل شده است.

 

بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و نا آرامی های پس از آن، نه تنها مردم آمریکا پرچم کشورشان را زیر پا گذاشتند، بلکه آن را به آتش کشیدند، چرا که آن ها هم از سیاست های مستکبرانه دولت شان خسته شده اند.

 

آقای دکتر ، حتی آمریکایی ها هم پرچم و یا به نوعی سیاست های ظالمانه کشورشان را به آتش کشیدند ولی امثال شما جزء آن دسته از روشن فکر مآب ها یی هستید که  هنوز آمریکا را قبله آمال خود می دانید و دائما چهره این شیطان بزرگ را بزک می کنید.

 

شاید مقام پروفسوری رژیم صهیونیستی به مذاقتان خوش آمده است؟!

 

به راستی چرا امثال این گونه افراد در کسوت استادی در دانشگاه های ما حضور دارند و به بهانه های آزادی به ترویج افکار خود می پردازند؟

 

و نکته پایانی اینکه چندی پیش رهبر انقلاب  در روز ملی مبارزه با استکبار از دو خطای تزریق شده به جامعه نام برده و فرمودند:«…دو اشتباه دارد تزریق می شود به افکار عمومی مردم ما،عامل این تزریق هم در درجه اول خود دستگاه استکبار و آمریکا هستند و در درجه دوم بعضی آدم های داخل، آدمهایی که -من همه را متهم نمی کنم، بعضی شان وابسته به تشکیلات و سرویس های جاسوسی یا سیاسی و مراکز خاص آمریکایی هستند، بعضی‌شان هم نه، وابستگی ندارند؛ از نفس افتاده ها پشیمان شده ها… در جایگاه های مختلف این را توسعه می دهند در داخل دانشگاه٬ بیرون دانشگاه در مطبوعات و جاهای مختلف…می خواهند بگویند جوان های ما، انقلابیون ما، مردم ما، مسئولین ما که سینه سپر می کنند و در مقابل آمریکا می ایستند، نسبت به توطئه های او افشاگری می کنند ،مردمان متعصبی اند…امروز به اعتراف خود آمریکا٬مردم آمریکا  ٫نظام آمریکا از ارزش های انسانی فرسنگ ها دور افتاده.»

بیانات در دیدار با جمعی از دانش آموزان و دانشجویان.۱۲/۸/۹۵

 

مریم برزویی

انتهای پیام/

 ایمیل مستقیم : info@alenoor.ir         سامانه پیامک :  به زودی ...

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی آل نور»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *