امام جمعه بخش عطاملک جوین:

رهبر معظم انقلاب جلوی فتنه بزرگی را به موقع گرفتند

امام جمعه بخش عطاملک جوین در خطبه های این هفته نماز جمعه بخش، با اشاره به اینکه دشمن به دنبال تکرار حوادث سال88 می باشد گفت: حضرت آیت ا... خامنه ای رهبر معظم انقلاب در هفته اخیر جلوی یک فتنه بزرگی را به موقع و در استانه انتخابات ریاست جمهوری گرفتند
رهبر معظم انقلاب جلوی فتنه بزرگی را به موقع گرفتند

به گزارشآل نور حجت الاسلام خداپرست با اشاره به موضعگیری اخیر مقام معظم رهبری در مورد بحث و جدل  یکی از کاندیداهای احتمالی اینده و یکی از مسوولین سابق کشور که در مورد حضور در انتخابات ، کسب تکلیف کرده بود گفت: رهبری صراحتا در مورد ایشان  فرموده بودند که مصلحت نمی دانم . به طوری که این امر  منجر شد به اینکه تا معظم له در درس خارج خود به صورت علنی  این موضوع را خاتمه دهند.

حجت الاسلام حسین خداپرست با بیان اینکه به تعبیر رهبری دو قطبی سازی و دوگانگی بین نیروهای انقلاب ممنوع است، اظهار کرد: باید بر اساس فرمایش رهبری جلوی سو استفاده دشمن را بگیریم و نباید اینگونه اقدامات ( اشاره به نظر خواهی یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از رهبری) موجب شود که در کشور اختلاف به وجود اید .

خطیب جمعه بخش عطاملک در ادامه خطبه های سیاسی نماز جمعه  خود، بیان داشت: مقام معظم رهبری به آن برادر فرمودند: مصلحت نیست در انتحابات شرکت کنید و  البته باید این شخص پس از آن جلسه خصوصی به ولایت لبیک میگفت تا مساله به ابنجا نمی کشید.

خداپرست با اشاه به نامه شخص مورد نظر در مورد اطاعت پذیری از ولایت، گفت: این قضیه که ولی امرمسلمین  خود به میدان آمد باید برای دیگران درس شود  هرچندکه فرد مورد اشاره  طی نامه ای  اطاعت خود را  از ولایت اعلام کرد.
امام جمعه بخش عطاملک با اشاره به  هفته نیروی انتظامی گفت:  عزیزان نیروی انتظامی  به فرمایش رهبر عزیزمان مجاهدان فی سبیل الله هستند و  باید  قدر و منزلت آنها را بدانیم، چوین امنیت موجود مرهون خون شهدا دفاع مقدس و شهدای مظلوم نیروی انتطامی است.
حجه الاسلام خداپرست در مورد سفر رییس جمهور کشورمان به نیویورک  و نیز از سخنان قاطع ریاست جمهور تشکر کرد و بیان داشت: البته اینکه جناب دکتر روحانی اذعان به بد عهدی امریکاییها در قضیه برجام کردند، باید به فال نیک گرفت.

وی با توجه به دیدارهای متعدد رییس جمهور روحانی  در سازمان ملل با کشورهای اروپایی اظهار نمود: امروز همه مسوولان از نقض عهد دشمن انتقاد میکنند و این امر باید موجب تحرک در پیشرفت کشور بشود.
در پایان امام جمعه بخش عطاملک در مورد حضور گسترده مردم و استقبال از محرم حسینی گفت:  به فرمایش امام روح الله( ره ) ما هرچه داریم از محرم و صفر داریم و باید یکسال کشور را بواسطه گریه و عزاداری های خود بیمه کنیم.

انتهای پیامایمیل مستقیم : info@alenoor.ir         سامانه پیامک :  به زودی ...

 

  • ««پایگاه خبری تحلیلی آل نور»» مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان می باشد و از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب٫ توهین یا بی احترامی به اشخاص و قومیت ها باشد معذور است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *