راز ماندگاری انقلاب اسلامی

آنچه در این اینفوگرافیک به آن پرداخته شده، دیدگاه های مقام معظم رهبری در خصوص ویژگی‌های منحصربه‌فرد انقلاب اسلامی می باشد که باعث ماندگاری این انقلاب شده است.

کام چغندرکاران جوینی تلخ شد

درحالی‌که چندین ماه از تحویل محصول چغندرکاران جوینی به کارخانه قند این شهرستان گذشته ،اما هنوز بخشی از مطالبات این کشاورزان پرداخت ‌نشده است.

اولین موزه دفاع مقدس در بین شهرستان های خراسان رضوی به نام جوین ثبت شد

با وقف منزل مسکوني فرهنگي بازنشسته جويني ، اولين موزه و مرکز فرهنگي دفاع مقدس دربین شهرستان های استان خراسان رضوي به نام شهرستان جوين ثبت شد.

تجمع اعتراضی چغندرکاران جوینی

کشاورزان چغندرکار جوینی لحظاتی پیش در اعتراض به تأخیر در پرداخت مطالبات خود ، در محل کارخانه قند جوین تجمع کردند.

محدودیتی در پرداخت تسهیلات آبیاری تحت فشار نداریم

رئیس اداره جهاد کشاورزی جوین با ابراز نگرانی از افت سطح آب های زیر زمینی در شهرستان گفت: برای حفظ منابع آبی شهرستان، هیچ محدودیتی در بخش پرداخت تسهیلات آبیاری تحت فشار نداریم .

خون دلی که کشاورزان جوینی از عدم پرداخت مطالباتشان می خورند

تاخیر در پرداخت مطالبات چغندرکاران یکی از مهم ترین مشکلات کشاورزان شهرستان است که در چند ماه گذشته به یک مسئله جدی تبدیل شده است.

خدمات ارتش و سپاه به زلزله‌زدگان ستودنی است

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ... به مردم مناطق زلزله‌زده ستودنی است.

طرح ترامپ برای اهدای ۱۰ درصد از کرانه‌باختری به رژیم صهیونیستی

تیم مذاکره کننده آمریکایی در راستای طرح صلح ترامپ در خاورمیانه، پیشنهاد داده است که 10 درصد از کرانه باختری به مناطق تحت اشغال رژیم صهیونیستی الحاق شود.

کشور غرق در ناامیدی است ولی به مشکلات اخیر اشاره نشد/ استیصال روحانی در پاسخ به سؤال فیلترینگ مشهود بود

محمدعلی ابطحی درباره مصاحبه تلویزیونی رئیس‌جمهور گفت: متأسفانه سؤالات متفاوت نبود و حتی طعم سخنرانی‌های آزاد خود روحانی را هم نداشت. از سیاست داخلی و خارجی و حتی اقتصاد سؤال مهمی پرسیده نشد. کشور غرق در ناامیدی است و به مشکلات اخیر اشاره نشد.