عزل و نصب‌های دقیقه آخری آقای وزیر/ ۴ مدیر آموزش و پرورشی در یک روز عزل شدند

در فاصله چند روز مانده به انتهای کار دولت، وزیر آموزش و پرورش و معاونان مشغول عزل و نصب‌های فراوانی هستند.

رشد قارچ‌گونه مؤسسات مالی غیرمجاز به عملکرد بانک مرکزی برمی‌گردد/ عملکرد دولت در بخش مالیات بسیار ضعیف است

کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه رشد قارچ‌گونه مؤسسات مالی غیرمجاز به عملکرد بانک مرکزی برمی‌گردد، گفت: رئیس کل بانک مرکزی باید در لیست تغییرات دولت قرار گیرد.

متولی اصلی عفاف و حجاب مشخص نیست/ انفعال اصناف در تولید و واردات پوشاک/ مزاج‌سازی به صورت تدریجی سبک پوشش در کشور را تغییر داده است

نایب‌رئیس انجمن تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب گفت: اگر مسئولان می‌خواهند موضوع حجاب در کشور جدی و تغییرات ملموس دیده شود، باید عرضه پوشاک بانوان در مغازه‌ها را تغییر دهند و روند نفوذ را که از دهه 70 ادامه دارد به طور معکوس و با برنامه‌ریزی تغییر دهیم.

سرورهای تلگرام به ایران منتقل شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره انتقال سرور و CDN محتوای تلگرام به ایران گفت: هر ۲ درست است، اکنون سرور تلگرام به ایران آمده و CDNها هم در حال نصب است که نتیجه توافقات ایران و تلگرام است.

روحانی نباید در سهمیه‌بندی کابینه سهمی به فتنه‌گران بدهد/مواضع اصلی و کلی حزب موتلفه تنها توسط دبیرکل اعلام می‌شود

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه روحانی باید بداند فتنه خط قرمز نظام است، گفت: نباید در سهمیه‌بندی کابینه سهمی به فتنه‌گران بدهد بلکه بداند مردم و مجلس در برابر عبور از این خط قرمز موضع خواهند گرفت.

شاگردان کی‌روش یک رده سقوط می‌کنند/ بیست و چهارمی جهان، جدیدترین رتبه تیم ملی ایران

تیم ملی فوتبال ایران در رنکینگ بعدی فیفا در رده بیست و چهارم قرار می‌گیرد.

فقط نیمی از تصمیمات شورای گفت‌وگو عملی می‌شود/ بخش خصوصی و تعاونی هنوز در اقتصاد دولت سهم ندارند

با توجه به روند رو به رشد نشست مشترک شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی، درپی حضور کمرنگ برخی اعضا، نیمی از تصمیمات این شورا عملی نمی‌شود.

جزئیات توافق عرسال؛ آزادی ۸ عضو حزب‌الله و اخراج چند هزار تروریست

روزنامه «الشرق الوسط» در گزارشی به توافق احتمالی اخیر میان حزب‌الله و النصره پس از پیروزی در عرسال پرداخت و افزود: ارتش لبنان با دقت کامل این توافق را دنبال می‌کند تا بر اساس آن عملیات خود علیه داعش را آغاز کند.

نقش سران کشورهای اروپایی در ایجاد و پشتیبانی گروه‌های تکفیری بر همگان مبرهن است

بسیج دانشجویی ۱۴دانشگاه تهران در نامه‌ای به سران 4 کشور امضا کننده بیانیه علیه آزمایش ماهواره بر سیمرغ، ضمن اعتراض به فعالیت‌های مداخله جویانه آنها تصریح کردند، نقش غیرقابل انکارتان در ایجاد و پشتیبانی گروه‌های تکفیری از جمله القاعده، النصره، داعش و به آشوب کشیدن خاورمیانه بر همگان مبرهن است.

عراقچی: مصوبه اخیر آمریکا اقدامی دشمنانه و خصمانه/در زمین ترامپ بازی نخواهیم کرد/موشک‌هایمان را به هیچ وجه از دست نخواهیم داد

رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام مصوبه اخیر مجلس نمایندگان آمریکا را اقدامی دشمنانه و خصومت آمیز خواند و گفت: در مقابل دشمنی آنها حتما واکنش هوشمندانه و حساب شده نشان خواهیم داد و حتما در زمین ترامپ بازی نخواهیم کرد.