کاهش اعتبارات طرح های هادی در شهرستان جوین

رئیس بنیاد مسکن جوین گفت: شاخص اجرای طرح هادی در جوین بالاتر از میانگین استان و کشور بوده و به همین دلیل در سال جاری اعتبارات اجرای این طرح در شهرستان کاهش یافته است.

بررسی طرح ۲ فوریتی ممنوعیت استفاده از بازنشستگان در کابینه دولت بعد از تعطیلات مجلس/ استفاده از مدیران بازنشسته در بدنه دولت خیانت به کشور است

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس از بررسی طرح 2 فوریتی ممنوعیت استفاده از بازنشستگان در کابینه دولت بعد از تعطیلات مجلس خبر داد.

سناتور آمریکایی: ترامپ مجوزی برای حمله نظامی ندارد/ انگلیس: از حمله آمریکا حمایت میکنیم/ کمک آمریکا به تروریستها برای تجدید قوا

مسئله حمله احتمالی آمریکا به سوریه دو روزی است که نقل محافل خبری شده و در جوامع مختلف بین‌المللی واکنش‌های گوناگونی داشته است؛ برخی در دورن آمریکا با این اقدام ترامپ مخالفند و برخی از کشورهای اروپایی از اقدامات ترامپ حمایت می‌کنند و او را برای حمله به سوریه تحریک می‌کنند.

شرمن: با تحریم و اقدام نظامی نمی‌توان مانع توسعه هسته‌ای ایران شد

نماینده آمریکا در مذاکرات هسته‌ای گفت با تحریم و اقدام نظامی امکان متوقف کردن برنامه هسته‌ای ایران وجود نداشت.

بدعهدی‌هایی در برجام وجود دارد/ شورای انقلاب فرهنگی سند ۲۰۳۰ را از دستور خارج کرد

رئیس فراکسیون امید مجلس در خصوص سند 2030 و توقف اجرای آن گفت: شورای انقلاب فرهنگی این را از دستور خارج کرد. سند جامع تر و کامل تر از این داریم به نام سند تحول که بیش از 10 سال روی آن کار شده است.

یک گام تا آزادی کامل شهر «موصل»

منابع عراقی از آزادسازی بیش از 50 درصد محله «موصل قدیم» که آخرین محله تحت کنترل داعش در شهر موصل است،‌ خبر دادند.

خارج کردن سازمان منافقین از لیست سیاه نشان‌دهنده حقوق‌بشر آمریکایی است/ آمریکا مولد تروریسم جهانی است

شیخ‌الاسلام معتقد است که آمریکا مولد تروریسم جهانی است اما این طنز تلخی است که این کشور با وجود تمام فجایع و انحرافاتی که داشته مدعی حقوق بشر است و حتی به کشورهای دیگر می‌گوید شما حقوق بشر را رعایت نمی‌کنید.

طرح تحریم ایران و روسیه در کنگره آمریکا با مشکل جدید مواجه شد

طرح تحریم ایران و روسیه که پیشتر به دلیل مواجه شدن با مشکلات آیین‌نامه‌ای در مجلس نمایندگان آمریکا متوقف شده بود، باردیگر با مشکل مواجه شد.

وزیر خارجه آلمان:تلاش می‌کنم قراردادهای تجاری با ایران تکمیل شود/ظریف: تهران و برلین باید روابط مالی را تقویت کنند

وزرای خارجه ایران و آلمان در کنفرانس خبری از تلاش‌ها برای تکمیل قراردادهای تجاری و تقویت روابط مالی دو کشور گفتند.

خدمات عظیم سپاه در سازندگی کشور غیرقابل انکار است/ دوقطبی کردن نظام چه سودی برای برخی افراد دارد؟

عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به خدمات عظیم نیروهای سپاه پاسداران برای کشور به ویژه در بخش سازندگی گفت: زیر سؤال بردن عملکرد سپاه و دوقطبی کردن نظام از سوی برخی افراد جای تعجب دارد.