سومین مرحله ازمسابقات کشتی با چوخه در جوین برگزار شد

رئیس اداره ورزش وجوانان جوین گفت: سومین مرحله از مسبقات کشتی با چوخه در شهرستان جوین، روز گذشته با حضور 56 کشتی گیر از سراسر شهرستان، برگزار شد.

وجود بیش از 90 هزار هکتار مرتع از ظرفیت های مناسب برای طبیعت گردی در جوین است/ صیانت از طبیعت یک وظیفه همگانی است

ریئس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري جوین با اشاره به فرا رسیدن روز طبیعت گفت: حفظ و نگهداري از طبیعت كه موهبت الهي می باشد، يك اصل اساسي و وظيفه همگاني است.

توصیه های رهبر انقلاب برای استفاده از ماه رجب

آنچه در این اینفوگرافیک به آن پرداخته شده ، گزیده‌ای از توصیه‌های رهبر معظم انقلاب در آستانه ماه رجب برای استفاده از این ماه پرفضیلت است.

57 هزار گردشگر از اماکن تاریخی و جاذبه های طبیعی جوین بازدید کردند

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جوین گفت: از 28 اسفند 95 تا کنون 57 هزار نفر از جاذبه های تاریخی ، فرهنگی و گردشگری شهرستان جوین بازدید کردند.

باید با تحریم‌های جدید ایران را تنبیه کنیم

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت: بخشی از بندهای برجام برای کنگره آمریکا قابل قبول نیست و آمریکا حق خود را برای بررسی دوباره برخی بندهای مهم برجام از جمله بند غروب آفتاب محفوظ می‌داند.

دیدار ایران و چین رایگان اعلام شد

تماشای دیدار تیم ملی ایران مقابل چین در ورزشگاه آزادی برای هواداران رایگان اعلام شد.

روسیه می‌تواند از پایگاه‌های ایران برای حمله به تروریست‌ها در سوریه استفاده کند

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: روسیه می‌تواند «موردی» از پایگاه‌های نظامی ایران برای حمله به تروریست‌ها در سوریه استفاده کند.

ارائه دومین گزارش ۶ ماهه مجلس از روند اجرای برجام/ راهکار موثری برای پیگیری نقض توافق هسته ای توسط آمریکا در برجام نیست/ دولت گزارش دهد برای احقاق حقوق مردم چه کرده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دومین گزارش ۶ ماهه اجرای توافق هسته ای ایران و ۱+۵ از سوی مجلس به زودی ارائه می شود.

سی‌ان‌ان: پایه‌های معامله بوئینگ و ایران به لرزه افتاده است/ شرکت‌هایی که تهران تحریم کرده معامله‌ای با ایران ندارند/ ادامه تعلیق تحریم‌های ایران نیازمند امضای ترامپ است

شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان گزارش داد افزایش تنش‌ها در روابط ایران و آمریکا احتمالا بر سرنوشت قرارداد شرکت هواپیمایی بوئینگ با ایران تاثیر منفی خواهد داشت.

گره زدن مسائل اقتصادی کشور به برجام یک اشتباه بزرگ بود/ استفاده از ظرفیت های زنان و اشتغال خانگی گامی موثر در اقتصاد مقاومتی است

رئیس بسیج جامعه زنان کشور گفت: متاسفانه نگاه مسئولین به بیرون بیش از نگاه به داخل کشور بوده است، این که تمام مسائل را گره به برجام بزنیم و منتظر باشیم تا پیامدهای برجام اقتصاد ما را نجات دهد یک اشتباه بزرگ بود که اتفاق افتاد.