جایگاه زائر امام رضا (ع) در احادیث

در بیان جایگاه زائر امام رضا (ع) همین بس که خودشان در حدیثی فرموده اند: هر کس مرا زیارت کند در حالی که حق و طاعت مرا که خدا بر او واجب کرده بشناسد، من و پدرانم در روز قیامت ‏شفیع او هستیم و هر کس ما شفیع وی باشیم نجات یابد»

وضعیت بحرانی جاده‌های جوین چه زمانی سروسامان می‌گیرد

یکی از مطالبات جدی مردم جوین از مسئولان کشوری، که قرار است برای افتتاح کارخانه اسید سیتریک جوین( بزرگترین کارخانه اسید سیتریک خاورمیانه)، به این شهرستان سفر کنند، رسیدگی به وضعیت نابسامان جاده های این شهرستان است که تا کنون باعث تلفات بسیاری دراین محورهای ارتباطی شده است.

تعاونی های روستایی دست دلالان محصولات کشاورزی را می بندد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: فعال شدن تعاونی های روستایی ، باعث حذف دلالان محصولات کشاورزی می شود.

ویزیت رایگان بیماران در مناطق محروم جوین+ تصاویر

فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام جواد(ع) جوین گفت: به مناسبت هفته بسیج، یک تیم پزشکی برای ویزیت و درمان رایگان بیماران، به روستای ارگ اعزام شد.

قصور و بی تدبیری دست‌اندرکاران، عامل جان باختن مردم در فاجعه ریلی سمنان

رهبر معظم انقلاب در پی حوادث دردناک تصادف قطار در سمنان و شهادت زائران در عراق، طی پیامی فرمودند: در حادثه تصادف قطار، قصور یا تقصیر و بی‌تدبیری دست‌اندرکاران خانواده‌هائی را داغدار کرد و موجب جان‌باختن و آسیب‌دیدگی جمعی از مردم عزیزمان شد.

تقدیر از کارگران بسیجی جوین با اهدای چفیه+ تصاویر

صبح امروز و همزمان با آخرین روز هفته بسیج، از کارگران بسیجی مجموعه کشت و صنعت جوین، با اهدای چفیه، تقدیر شد.

افرادی که بسیج را تندرو می خوانند پازل دشمن را تکمیل می کنند/ ای کاش رئیس جمهور برای آمار بیکاری جوانان ابراز تاسف می کرد تا لغو سخنرانی یک فرد معلوم الحال

امام جمعه بخش عطاملک جوین گفت: عده ای که بسیج را تندور می خوانند ،به فرمایش رهبر انقلاب، این افراد پازل دشمن را تکمیل می کنند.