تصاویر دیده نشده از شهید مدافع حرم «مهدی بیدی»

شهید مهدی بیدی،دومین شهید مدافع حرم شهرستان جوین،که به صورت داوطلبانه برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) راهی سوریه شده بود در آخرین روز های خرداد ماه سال جاری ، توسط تروریست‌های تکفیری در حلب به شهادت رسید.

اجرای طرح حفاظت مشارکتی در 20 هزار هکتار از ارضی ملی جوین

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جوین گفت: 20 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان جوین، تحت پوشش حفاظت مشارکتی و صیانت قرار گرفت.

طرح عملیاتی مطالعه بر روی بیماری های بروسلوز و هاری در جوین آغاز شد

رئیس شبکه دامپزشکی جوین گفت: طرح عملیاتی مطالعه بر روی بیماری های بروسلوز و هاری به منظور تعیین استراتژی سازمان دامپزشکی برای کنترل و پیشگیری از این بیماری ها، در جوین آغاز شد.

فیلم/ یتیم نوازی رضاخانی

فیلم/ یتیم نوازی رضاخانی

فیلم/گناه همسر اول محمدرضا شاهگناه همسر اول محمدرضا شاه

فیلمی که باید از آن عبرت گرفتاین فیلم قطعه ای مهم از تاریخ ایران را نمایش می دهد.

وقف 10 میلیارد ریالی پدر شهید به حوزه سلامت جوین

رئیس شبکه بهداشت و درمان جوین گفت: شهاب الدین سیف، پدر شهید رضا سیف، قطعه زمینی به متراژ تقریبی 1800 متر مربع و ارزش 10 میلیارد ریال را به شبکه بهداشت و درمان جوین اهداء کرد.

پیش بینی تحویل 450 هزار تن چغندر به کارخانه قند جوین/31 میلیارد تومان از مطالبات چغندر کاران پرداخت شده است

مسئول روابط عمومی مجموعه کشت و صنعت جوین با اشاره به افزایش ظرفیت تحویل چغندر به کارخانه قند جوین به 5 هزارتن در روز، گفت: امسال پیش بینی می کنیم بیش از 400 هزار تن چغندر به این کارخانه تحویل داده شود.

پذیرایی از 5 هزار زائر حسینی در موکب امام رضا(ع) توسط جوینی ها

مسئول ستاد عتبات عالیات جوین گفت: امسال شهرستان جوین پذیرایی از 5 هزار زائر حسینی در موکب امام رضا(ع) واقع در شهر کربلا را تقبل کرده است.

آمریکا گرگی است که خاورمیانه در آتش جنگ افروزی های او می سوزد/ از باغ پر از گلابی برجام چیزی نصیب کشور نشده است

امام جمعه بخش عطاملک جوین گفت: اینکه بعضی بگویند دیگر مرگ بر امریکا بس است، این یا توهم بوده و یا ساده لوحی است، چراکه آمریکا همان شمر زمان وهمان گرگی است که خاورمیانه در آتش جنگ افروزی های او می سوزد.