حرکت کاروان نمادین امام حسین (ع) در جوین

رئیس هیئت های مذهبی جوین گفت: حرکت کاروان نمادین امام حسین (ع) ازمدینه تا کربلا، درقالب استقبال از محرم در جوین برگزار می شود.

رهبر معظم انقلاب جلوی فتنه بزرگی را به موقع گرفتند

امام جمعه بخش عطاملک جوین در خطبه های این هفته نماز جمعه بخش، با اشاره به اینکه دشمن به دنبال تکرار حوادث سال88 می باشد گفت: حضرت آیت ا... خامنه ای رهبر معظم انقلاب در هفته اخیر جلوی یک فتنه بزرگی را به موقع و در استانه انتخابات ریاست جمهوری گرفتند

حضور بسیجیان جوین در رزمایش اقتدار بسیج خراسان رضوی

فرمانده سپاه جوین گفت: یک گروهان از بسیجیان ناحیه جوین در رزمایش بزرگ اقتدار بسیج در خراسان رضوی شرکت کردند.

جـنگ تحمیلی هشت‌ساله، یک جـنگ بین‌المللی علیه ملّت ایران بود

رهبر معظم انقلاب فرمودند: جـنگ تحمیلی هشت‌ساله، یک جـنگ بین‌المللی علیه ملّت ایران بود.

کودکانی که به جرم زاده شدن در سرزمین مادریشان به شهادت می رسند

رژیم صهیونیستی سالهای متمادی است که سیاست مخرب و گسترده ای را علیه کودکان فلسطینی آغاز کرده، کودکانی که در کشور خودشان امنیت ندارند و بزرگترین جرم این کودکان تولد درسرزمین مادریشان است.

مانور ایمنی وآتش نشانی در جوین برگزار شد+ تصاویر

به مناسبت روز آتش نشان وبا هدف آمادگی در زمان بحران، مانور ایمنی و آتش نشانی در شهرستان جوین برگزارشد.

دشمنان در طول عمر انقلاب اسلامی همواره به دنبال ضربه زدن به نظام بودند/ ساده انگاریست اگر به فکر افزایش توان دفاعی نباشیم

یک رزمنده دوران دفاع مقدس با تاکید بر لزوم افزایش توان دفاعی کشورگفت: اینکه برخی می گویند برای پیشرفت کشور باید قوای مسلح حذف شود، این نوعی سطحی نگری و ساده اندیشی است.

بیانات مهم رهبر انقلاب درباره توصیه به احمدی‌نژاد برای عدم کاندیداتوری + صوت

رهبر معظم انقلاب درباره ماجرای توصیه به احمدی‌نژاد برای عدم کاندیداتوری فرمودند: یک آقایی آمده پیش من، من هم به‌ملاحظه‌ صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید.

محسن رضایی تصمیمی برای نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری ندارد

روابط عمومی دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام در اطلاعیه‌ای از عدم‌نامزدی محسن رضایی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده خبر داد.

برخی اظهارات مبنی بر عدم‌نیاز به توان دفاعی نادرست و مردود است

رئیس قوه قضائیه با انتقاد از برخی اظهارات مبنی بر عدم‌نیاز به توان نظامی گفت: متأسفانه گاهی زمزمه‌هایی در گوشه و کنار نسبت به عدم‌نیاز به توان نظامی شنیده می‌شود که قطعاً اینها حرف‌های نادرستی است.