حمایت از ملت مظلوم فلسطین برخاسته از ماهیت انقلاب اسلامی است/ رژیم صهیونیستی با تطمیع دست نشانده های خود می خواهد مشروعیت ساختگی برای خود ایجاد کند

فرمانده سپاه جوین گفت: آزادی قدس شریف و اعتلای ارزش های اسلامی در دنیا از آرمان های امام راحل و برخاسته از ماهیت انقلاب اسلامی بوده و تا آزادی کامل این مکان مقدس، شعار مرگ بر آمریکا ومرگ بر اسرائیل قطع نخواهد شد.

اجرای پروژه پارک 5 هکتاری نقاب از اولویت های شهرداری است

شهردار نقاب با اشاره به اینکه اجرای پروژه پارک 5 هکتاری نقاب از اولویت های شهرداری است، گفت: امسال 500 میلیون تومان اعتباربرای آغاز عملیات اجرایی این پروژه در نظر گرفتیم.

حمله انتحاری به مراسم احیای شب های قدر

عضو یک گروه پاسبانی غیرنظامیان در نیجریه گفت: دو انفجار در مقابل مسجد خیابان دامبوآ در مایدوگوری(شمال شرقی نیجریه) رخ داد که خوشبختانه به کسی آسیب نرسید، و فقط دو بمب‌گذار کشته شدند.

چرا باید یک فرد ماهی چند صد میلیون درآمد داشته باشد/ مگر آن مدیر دولتی چه کار ویژه ای انجام می دهد؟

مرجانه گلچین با اشاره به فیش های حقوقی نجومی برخی از مسئولان گفت: چرا باید یک فردی ماهی چند صد میلیون درآمد داشته باشد اما یک کارمند نجیب اموزش و پرورش که باید فرزندان ما را تربیت کند، حقوق یک میلیون و دویست داشته باشد؟! مگر آن کارمند یا مدیر دولتی چه کار ویژه ای انجام می دهد؟

پرونده‌ فیش‌ها و وام های نجومی روی میز سازمان بازرسی و دیوان محاسبات/ تحقیق و تفحص مجلس از نحوه پرداخت‌ها در مراکز دولتی

عضو کمیسیون قضایی مجلس دهم در خصوص افشای فیش های حقوقی و صورت حساب های دریافت وام برخی از مسئولین گفت: باید این اراده ای که در حال حاضر برای پیگیری فیش های حقوقی نجومی و دریافتی برخی از مدیران ارشد و همچنین استرداد این مقدار از مبالغ واریزی به آنان که به ناحق و ناشی از تبعیض ناروا است وجود دارد؛ به طور جدی تری از سوی نمایندگان و مسئولان پیگیری شود.

انتقال‌ پول‌های میلیاردی بدون ضابطه و چارچوب قانونی در بنیاد شهید/اتفاقات خاصی در بانک دی روی می دهد

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی می گوید: در شرایطی که جانبازان و خانواده های محترم شهدا در شرایط سخت اقتصادی موجود شرایط چندان مساعدی ندارند به خصوص در حوزه های درمانی و بهداشتی، اما متاسفانه مسئولان امر در بنیاد شهید و امور ایثارگران توجهی به این مسئله ندارند و می گویند که منابع مالی نداریم.

اینجا کرکره کار جهادی را حتی در گرم ترین روزهای رمضان پایین نمی کشند

فعالیت گروه های جهادی در ماه مبارک رمضان هم تعطیل نمی شود. بسیجیان جهادگر اگر لازم باشد در برنامه های عمرانی شان انعطاف به خرج می دهند اما کرکره کار جهادی را حتی در گرم ترین روزهای رمضان پایین نمی کشند.

نماهنگ اسماء الحسنی با همدلی خوب گروه های تواشیح تولید شده است/ پس از شنیدن پیام رهبر انقلاب سجده شکر بجا آوردم

مدیرعامل موسسه قرآنی بسیج گفت: شب گذشته از دفتر رهبر انقلاب با بنده تماس گرفتند و گفتند که رهبری پس از دیدن این نماهنگ فرمودند: کار جالب و خیلی قشنگی بود. خیلی لذت بردم.

جزئیات جدید از پرداخت وام‌های کلان در بیمه ایران/ منصوب وزیر اقتصاد در بیمه ایران نیامده 300 میلیون وام گرفت+ اسناد

عبدالحسین امینی که سابقه خدمت 28 ساله در وزارت ارشاد را دارد، در شرایطی در فاصله 2 سال مانده به پایان دوران خدمت خود به بیمه ایران منتقل می شود که طبق قانون نقل و انتقال کارمندان دولتی از یک بخش به بخش دیگر پس از طی 15 سال خدمت غیر قانونی است. حال این سوال پیش می آید که طبق سند فوق، وزیر اقتصاد بر چه مبنایی حکم این فرد را امضا کرده است؟

توصیه های یک مسئول به روزه داران برای استفاده از خرما

مدیر کل آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو گفت: وجود نماد سازمان غذا و دارو روی بسته بندی خرماهای موجود در بازار ،ضامن سالم بودن آن است.