جشن میلاد کوثر در جوین برگزارشد

جشن میلاد کوثر به مناسبت میلاد دخت نبی مکرم(ص) و گرامیداشت مقام شامخ زن، صبح امروز در جوین برگزار شد.

ورود زود هنگام دام به مراتع ییلاقی جوین ممنوع است‎

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جوین از آغاز طرح ممنوعیت بوته‌کنی گیاهان مرتعی و ورود زودهنگام دام به مراتع ییلاقی شهرستان خبر داد.

الگوگيري جوانان خارجي از فرهنگ اردوهاي جهادي/اردوهاي جهادي توقعات خانواده ها را كاهش مي دهد

معاون بسيج ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: با توجه به تاثيرات اردوهاي جهادي بر خودسازي، اين اردوها توقعات اضافه خانواده ها را تعديل مي كند.

اینفوگرافیک/اقتصــادمقاومتـی، اقــدام وعمــل

رهبر انقلاب اسلامی: «در مسئله‌ی اقتصاد، آن چیزی که مهم است و اصل است، مسئله‌ی تولید داخلی است؛ مسئله‌ی ایجاد اشتغال و رفع بیکاری است؛ مسئله‌ی تحرک و رونق اقتصادی و مقابله‌ی با رکود است؛ اینها مسائل مبتلابه مردم است؛ اینها چیزهائی است که مردم آنها را حس می‌کنند و مطالبه می‌کنند؛ و آمارها و اظهارات خود مسئولین هم نشان میدهد که این مطالبات مردم و این خواسته‌های مردم بجا و به‌مورد است.»

کاندیداهای منتخب تهران به فعالیت در کدام کمیسیون ها علاقه دارند؟/ از کسانی که هنوز تصمیم نگرفته اند تا کمیسیون های اقتصادی و فرهنگی+جدول

در سال نو به سراغ کاندیداهای منتخب مردم تهران در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی رفت تا نظر آن‌ها در خصوص فراکسیون‌هایی که علاقه دارند تا در آن به فعالیت بپردازند جویا شود. هرچند به دلیل محدودیت‌های به وجود آمده برای نمایندگان مردم تهران عده‌ای از آن‌ها حاضر به پاسخگویی نشدند اما در ادامه این گفت‌وگو نظر هفت نماینده منتخب مردم تهران را در این باره می‌خوانید.

معاوضه گوشی همراه با ویلا ! +عکس

به تازگی تبلیغ غیر فابل باور معاوضه گوشی با ویلا فقط برای رهایی از اعتیاد به شبکه های اجتماعی درفضای مجازی دست به دست شده است.

شرایط پیش فروش 207 اعلام شد +جدول

ایران خودرو شرایط فروش خودرو پژو 207 را با موعد تحویل آبان و آذر ماه اعلام کرد.

قاچاق 80 درصدی طلا به ایران کذب است/ میزان قاچاق طلا در کشور ۲۲ درصد است

رئیس اتحادیه طلا و جواهر با تکذیب قاچاق 80 درصدی طلا به ایران، گفت: هر کس که این آمار را منتشر کرده کارشناس نبوده است و امکان ندارد که این حجم قاچاق طلا در داخل کشور وجود داشته باشد.

برقراری امنیت کامل از حمص تا تدمر

استاندار حمص تاکید کرد امنیت به طور کامل در منطقه‌ای که از شهر حمص تا شهر تدمر امتداد دارد، برقرار شده است.

سرنوشت یارانه نقدی در سال ۹۵

در حالی حدود سه سال ازعمر دولت تدبیر می گذرد که تاکنون تدبیر جدی برای ساماندهی پرداخت یارانه نقدی توسط دولت انجام نشده و مجلس نهم نیز آخرین تیری را که در چنته داشت در اختیار دولت قرار داد.