مرغ گران و هندوانه ارزان شد

معاون اتحادیه بارفروشان از کاهش قیمت هندوانه در میدان مرکزی میوه و تره‌بار خبر داد.

تشریح آخرین وضعیت نظام رتبه بندی معلمان

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس آخرین وضعیت روند رسیدگی به نظام رتبه بندی معلمان را تشریح کرد.

فروش فوری ایران خودرو آغاز شد

شرکت ایران خودرو به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت مولای متقیان حضرت علی(ع)، طرح فروش محصولات خود را به صورت فوری و ویژه آغاز کرد.

روایت خلبان ایرانی پرواز یمن از تلاش جنگنده‌های سعودی برای فرود هواپیما

کاپیتان صداقت نیا گفت : درحالی که متوجه تهدید مستمر عربستان شده بودیم باز با توجه به قانونی بودن پرواز اصرار کردیم که پرواز ما قابل شناسایی و با کد مشخص است، بلافاصله متوجه شدیم که دو جنگنده اف ۱۵ سعودی به دو طرف هواپیمای ما نزدیک شده اند و پیغام می دهند که برگردید.

برای تمدید دفترچه‌های بیمه سلامت چه باید کرد؟

قائم مقام سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه اعتبار یک ساله دفترچه بیمه شدگان همگانی که اردیبهشت ماه سال گذشته دفترچه بیمه خود را دریافت کرده‌اند به پایان رسیده است، نحوه تمدید دفاتر بیمه سلامت را اعلام کرد.

جدیدترین پاسخ‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره اعتکاف

اعتکاف، در لغت به معنای توقف در جایی است و در اصطلاح فقهی، عبارت است از ماندن در مسجد به قصد عبادت خداوند، با شرایطی که خواهد آمد.

داستان «آن 23 نفر» شوق و شعف را در وجود رهبری برانگیخته است

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: داستان «آن 23 نفر» به گونه‌ای شوق و شعف را در وجود مقام معظم رهبری برانگیخته است که مردم شهیدپرور کرمان تحت تاثیر این شجاعت وصف‌ناپذیر یکی از زیباترین القاب را به خود می‌گیرند.

نفت بشکه ‌ای 64.34 دلار/اشباع بازار دلیل کاهش

قیمت نفت به دلیل اشباع بازار و کاهش تقاضا در بازارهای جهانی اندکی کاهش یافت و بشکه‌ای 64.34 دلار فروخته شد.

ظریف: ایران هیچگاه با رژیم صهیونیستی گفت‌وگو نخواهد کرد

دفتر حفاظت منافع ایران در قاهره ضمن تکذیب ادعای روزنامه مصری الیوم السابع در منتسب کردن اظهاراتی به ظریف، اعلام کرد: موضع صریح و اصولی ایران در مورد ماهیت نامشروع رژیم صهیونیستی و حمایت همه‌جانبه از آرمان فلسطین برای همگان روشن است.

نتیجه مزایده «پرسپولیس» یکشنبه آتی مشخص می‌شود/تصمیم‌گیری درباره «استقلال» در جلسه هیأت واگذاری

رئیس کارگروه نظارت مجلس در واگذاری استقلال و پرسپولیس، گفت: یکشنبه هفته آینده نتیجه مزایده سرخ‌پوشان مشخص می‌شود و درباره آبی‌پوشان که مبلغ اولیه آن توسط متقاض به طور کامل پرداخت نشده تصمیم‌گیری خواهد شد.