متن کامل خطبه حضرت زینب (س) در شامآیا این از عدالت است ای فرزند بردگان آزاد شده، که تو، زنان و کنیزگان خود را پشت پرده نگه داری ولی دختران رسول خدا ـ صلی الله علیه و آله ـ اسیر باشند؟

صوت:عباس بی اجازه به دشمن دست نمی دهدعباس! به دشمن دست ندادی، خدا دستهایت را قبول کرد، عباس! به دشمن نگاه غضبناک کردی، خدا چشمهایت را قبول کرد...

پاسخ های جالب یک دانش اموز که باعث شد تا نمره صفر نگیرد.پاسخ های جالب یک دانش اموز که باعث شد تا نمره صفر نگیرد.

زائر ژاپنی؛شهدا زنده و در دسترس هستندآن زائر ژاپنی برایم نوشت: ...قبل از اینکه به این سفر بیایم، شهید برایم وجودی بود با جایگاهی بیش از حد بالا و دور که به سختی می‌توانستم دستم را به او برسانم؛ اما الان چیزی که احساس می‌کنم این است که آنها زنده ‌دل و همراه هستند..

پیشنهاد تبدیل سفر عمره به کربلااز آنجائیکه افراد زیادی برای سفر حج ثبت نام نمودند و آرزوی این سفر روحانی را داشتند، به سازمان حج زیارت پیشنهاد می شود تا با فراهم نمودن سفر این افراد و دیگر علاقه مندان به کربلای معلی،گامی مثبت برای این سفر برداشته شود.

دشمنان ما وهابیون و سعودی‌ها هستند و نه اعراب!


این افرادی که این مطالب را منتشر می کنند آیا واقعاً خود را وارثان نژاد آریایی و از تبار کوروش و یک پارسی با تمدنی کهن می دانند و این گونه نژاد پرستی خود را به رخ می کشند و تنفر پراکنی متعصبانه می کنند؟؟

کمپین”دفاع از پاسپورت ایرانی” ایجاد شدبا توجه اتفاقات اخیر در فرودگاه جده و در اعتراض به هتک حرمت رژیم آل سعود به دو نوجوان ایرانی،کمپینی توسط فعالان فضای مجازی با عنوان" اعتبار پاسپورت ایرانی" ایجاد شد.

پهلوانان ایران رهبر خود را شاد کردند

کسب مقام قهرمانی جام جهانی را به کشتی‌گیران و دست اندرکاران تیم ملی کشتی آزاد کشور عزیزمان ایران تبریک میگویم و از اینکه فرزندانمان توانستند بار دیگر در عرصه بین المللی برای این ملت شریف افتخار آفرینی کنند خدا را شکر میکنم.