امروز شاهد تشکیل بسیج در جهان اسلام هستیم/ قداست بسیج به اندیشه پاک ونیت خالص بسیجیان است

فرمانده سپاه جوین گفت: اگر چشم اندازی به تحولات دنیا و علی الخصوص به خاورمیانه بیندازیم شاهد تشکیل بسیچ در جهان اسلام هستیم.

صبح گاه مشترک نیروهای مسلح در جوین برگزار شد+ تصاویر

صبح امروز و همزمان با دومین روز از هفته بسیج، صبح گاه مشترک نیروهای مسلح جوین در محل ناحیه مقاومت سپاه شهرستان برگزار شد.

دشمن از روحیه بسیجی می هراسد

امام جمعه جوین گفت: : امروز دشمنان از روحیه بسیجی می ترسند و بسیج باید این تفکر خود را حفظ کند و این مهم نیازمند استعانت از اهل بیت علیهم السلام است.

جوین و مشکلات دفع غیر اصولی زباله

دفع اصولی زباله‌ها در مرکز شهرستان جوین آن‌ چنان‌ که باید مورد توجه قرار نگرفته و همین امر اثرات مخربی را بر محیط زیست این شهرستان داشته است.

سریال ادامه دار جولان سگ‌های ولگرد در مرکز شهرستان جوین


جوین- پرسه زدن سگ‌های ولگرد در کوچه و خیابان‌های شهر نقاب به معضلی برای شهروندان تبدیل شده، معضلی که علاوه بر ایجاد رعب و وحشت، سلامت شهروندان را نیز تهدید می‌کند.

درس مکتب عاشورا استکبار ستیزی است

امام جمعه بخش عطاملک جوین گفت: اباعبدالله الحسین در مکتب عاشورا، درس عزتمندی و استکبار ستیزی را به ما آموخت.

نقاب شهری که هبچ نشانه ای از شهربودن ندارد

فرماندار جوین گفت: شهر نقاب( مرکز شهرستان جوین) با وجود قدمت 23 ساله، هیچ نشانه ای از شهر بودن ندارد.

حضور گسترده مردم جوین در راهپیمایی ۱۳ آبان+ تصاویر

راهپیمایی ضد استکباری یوم الله ۱۳ آبان صبح امروز، با حضور پرشور اقشار مختلف مردم از جمله دانش آموزان و دانشجویان در شهرستان جوین برگزارشد.

احیاء و توسعه ی منابع طبیعی در راستای پدافند غیرعامل است

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری جوین گفت: حفاظت، احیاء و توسعه ی منابع طبیعی در راستای پدافند غیرعامل بوده و در این نوع پدافند تمام نهادها، نیروها، سازمان‌ها، صنایع و حتی مردم عادی می‌توانند نقش موثری ایفا کنند .

شورای شهر یا شورای شهرداری؟

با توجه به مقتضیات محلی اداره امور هر روستا ، بخش، شهر، شهرستان یا استان با نظارت شورا صورت می گیرد، بنابر این شورا ها ناظر بر توسعه همه جانبه شهر هستند نه فقط شهرداری .
Page 1 of 9312345...102030...Last »