ناو اسقاط شده وینسنس و حقوق بشر غربی ها

سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وينسنس امريكا به مسافران مظلوم، بي‌دفاع و كودكان هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران فرا رسيد و به همين بهانه هرسال ابعاد جديدي از اين جنايت هولناك، تعمدي و ضدانساني امريكايي‌ها عليه ملت ايران روشن مي‌شود.

یلدا فرصتی برای همدلی

بلند‌ترین شب سال که معروف به شب یلداست می‌تواند بهانه خوبی برای صله ارحام و تقویت حس همدلی باشد.

16 آذر شاهدی بر خباثت های آمریکا در ایران

16اذر ماه1332 در تاریخ معاصر ایران به عنوان نماد استکبار ستیزی است ، روز شهادت دانشجویانی که بعد از کودتای امریکائی 28مرداد ، با بصیرت کامل در مسیر ستیز با امریکا برآمدند و اوج بصیرت و ضرورت مقابلۀ با زورگویان را در این روز به نمایش گذاشتند.

پایان افسانه برجام

عهدشکنی و نقض پیمان آمریکایی‌ها و حتی اروپایی‌ها از سوی مسئولان با تجربه و آینده‌نگر نظام بارها تذکر داده شد و حتی فرجام برجام پیش بینی می شد اما متاسفانه پذیرش اشتباهات و دلبستگی به وعده های دروغین، حجابی بین موافقان ایجاد می کرد که اکنون دیگر برای کنار زدن آن مقداری دیر شده است.

چند خطی به بهانه ی شهادت سردار جنگل

میرزاکوچک جنگلی یکی از این ستاره‌های پرفروغ سپهر پرستاره‌ی کشورمان است که در مبارزه همزمان با حکام ستمگر داخلی و زورگویان بین‌المللی به شهادت رسید تا پرچم ظلم ستیزی این ملت همواره برافراشته باشد.

جایگاه زائر امام رضا (ع) در احادیث

در بیان جایگاه زائر امام رضا (ع) همین بس که خودشان در حدیثی فرموده اند: هر کس مرا زیارت کند در حالی که حق و طاعت مرا که خدا بر او واجب کرده بشناسد، من و پدرانم در روز قیامت ‏شفیع او هستیم و هر کس ما شفیع وی باشیم نجات یابد»

یتیم خانه ایران روایت گر بزرگترین هولوکاست تاریخ!

یتیم خانه ایران روایت گر بزرگترین هولو کاست تاریخ است، هولوکاستی که عده ای کوشیدند تا به گوش مردم نرسد!

پسر کو ندارد نشان از پدر

آن اوایل همه او را به پدرش می‌شناختند، پسر علامه‌ی شهید مرتضی مطهری، اما مشی او در چند سال اخیر نشان داده، علی مطهری چندان از بصیرت پدر ارثی نبرده است.

وقتی اقدام استاد به اصطلاح روشنفکر صهیونیست ها را به وجد می آورد

پس از اقدام اخیر استاد به اصطلاح روشنفکر مبنی بر خودداری از پاگذاشتن بر پرچم آمریکا و حتی رژیم صهیونیستی وجهش قهرمانانه ایشان، صهیونیست ها هم به وجد آمده و ضمن تکریم این حرکت دکتر، به وی عنوان پروفسورعنایت کرده و نوشتند: یک پرفسور ایرانی از روی پرچم ما رد نشد.

عادتی که هنوز جا نیفتاده است!

اغلب ما ساعت ها وقتمان را در فضای مجازی و مرور صفحات و کانال هایی می پردازیم که شاید اصلا فایده ای هم نداشته باشد، اما حاضر نیستیم یک ساعت از وقت روزانه خود را به مطالعه کتاب اختصاص دهیم.
Page 1 of 712345...Last »