درخشش موتور سواران جوینی در مسابقات موتور کراس خراسان رضوی

رئیس اداره ورزش و جوانان جوین گفت: تیم موتور سوار شهرستان جوین که برای شرکت در مسابقات استانی به شهرستان خلیل آباد اعزام شده بود ،موفق به کسب 4 مقام برتر شد .

افتتاح و کلنگ زنی ۶ پروژه عمرانی در جوین + تصاویر

ظهر امروز و همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر، شش پروژه عمرانی با اعتبار بیش از هشتصد میلیون ریال، در شهرستان جوین افتتاح و کلنگ زنی شد.

راز ماندگاری انقلاب اسلامی

آنچه در این اینفوگرافیک به آن پرداخته شده، دیدگاه های مقام معظم رهبری در خصوص ویژگی‌های منحصربه‌فرد انقلاب اسلامی می باشد که باعث ماندگاری این انقلاب شده است.

محدودیتی در پرداخت تسهیلات آبیاری تحت فشار نداریم

رئیس اداره جهاد کشاورزی جوین با ابراز نگرانی از افت سطح آب های زیر زمینی در شهرستان گفت: برای حفظ منابع آبی شهرستان، هیچ محدودیتی در بخش پرداخت تسهیلات آبیاری تحت فشار نداریم .

طرح ترامپ برای اهدای ۱۰ درصد از کرانه‌باختری به رژیم صهیونیستی

تیم مذاکره کننده آمریکایی در راستای طرح صلح ترامپ در خاورمیانه، پیشنهاد داده است که 10 درصد از کرانه باختری به مناطق تحت اشغال رژیم صهیونیستی الحاق شود.

دشمن از عدم آگاهی برخی برای نفوذ استفاده می کند/ اجازه نمی دهیم که جریان‌ها هزینه آشوب را کم کنند/ مردم و مسئولان از نفوذ غفلت نکنند

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه عده زیادی از بازداشت شدگان در جریان حوادث اخیر کشور که فریب خورده و مرتکب تخریب اموال نشده بودند از رأفت اسلامی برخوردار شدند، گفت: اما قاطعانه با افراد شرور، تخریبگر و مرتبطان با کشورهای بیگانه در جریان حوادث اخیر برخورد می کنیم.

آیا متهم میلیاردی فراری صندوق ذخیره فرهنگیان به کشور باز می‌گردد؟

رئیس تیم تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان درباره سرنوشت بازگشت متهم میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان به کشور توضیحاتی را ارائه کرد.

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به توهین یک روزنامه به جنبش حماس/ قاسمی: این گونه مطالب می تواند منافع ملی کشور را به خطر بیندازد

سخنگوی وزارت امور خارجه کشور با بیان اینکه هر خبر یا سخن در حیطه سیاست خارجی می تواند با منافع ملی در ارتباط باشد تصریح کرد: برخی از مطالب منتشره در رسانه ها اگرچه به زعم یک رسانه خوب تلقی شود اما می تواند منافع ملی را در بعد کلان نشانه رفته و به سیاست خارجی کشور آسیب برساند.

۵ هزار کودک یمنی از آغاز جنگ عربستان کشته و زخمی شده‌اند

صندوق حمایت از کودکان وابسته سازمان ملل (یونیسف) اعلام کرد که حدود ۵ هزار کودک یمنی از زمان حمله عربستان به یمن در مارس ۲۰۱۵ کشته و زخمی شده‌اند.

فتنه ۸۸ جامعه ما را در برابر فتنه‌های آینده واکسینه کرد

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: اگر چه فتنه 88 جامعه ما را در برابر فتنه های آینده واکسینه کرد، اما آنچه مسلم است، دشمنان دست از فتنه گری برنمی دارند.

Page 1 of 1512345...10...Last »